Malý zdroj,

Koš

Detaily inštalácie

Malý zdroj

10.00

kWp

Šikmá

Objednať konzultáciu
 • Výborná komunikácia s firmou a individuálne riešenie pre požiadavky zákazníka. Vyzdvihol by som odborný prístup, principiálny popis funkcie systému, kvalitnú elektroinštaláciu a detailné nastavenie systému. Promptná podpora zo strany firmy pretrváva aj pri ďalšom doladení počas prevádzky systému. Realizácia FVE v NR kraji prebehla na profesionálnej úrovni v dohodnutých termínoch, vrátane administratívy pre účely pripojenia k distribučnej sieti. Ak by som vyberal dodávateľa opäť – s dôverou by som opäť oslovil pána Kirschnera.

  Leucin

 • Absolútna spokojnosť. FVE ide ako má. Dobrá komunikácia a šikovní majstri. Odporúčam.

  Martin MR

 • Mixedling _SK

 • Tak za mňa top firma, ústretoví ľudia s profesionálnym prístupom, nápomocní pri komunikácii s dodávateľom energie.

  Jarmila Gubova

 • Som maximálne spokojná. Hlavne s komunikáciou so zákazníkom – v dnešnej dobe veľmi vzácne. Realizácia bola profesionálna a prebehla v sľúbenom termíne. Systém funguje bez problémov a spĺňa presne to čo má. Spoľahlivý ľudia 😊. Spoločnosť môžem len odporúčať !

  Dana Stellerova

 • Sme velmi spokojni s celym priebehom od ponuky, cez objednavku, az po instalaciu, dohodnuty termin instalacie bol presne podla dohovoru. Vsetko velmi profesionalne zrealizovane, nainstalovane a do detailu vysvetlene. System funguje bez problemov. Komunikacia velmi prijemna. Spolocnost mozeme len odporucat.

  Dorota Praast

 • Marek Demo

 • Mne realizovala solárny systém táto spoločnosť. Pred realizáciou všetko podrobne vysvetlia, inštalácia bez problémov a po nej riadne zaškolenie. Odporúčam Kirschnerovcov…,preto som aj súhlasil aby moju inštaláciu použili na obhliadku pre budúcich záujemcov. Bratislava Lamač

  P. Mrvík

 • Tomas Janik

 • Veľká spokojnosť, inštalácia na dom za jeden deň, všetko bez problémov. Vrelo odporúčam!

  Katarína Mikulcová

 • Kvalitná práca, profesionálny a odborný prístup. Ďakujeme

  Róbert Ďurdina

 • Vynikaju profesionalny pristup od navrhu projektu az po realizaciu, od podpisu zmluvy do 10 dni instalacia, a nasledny aj vynikajuci support. Hodnotim excelentne.

  Jozef Mészáros

 • K spoločnosti Fotovoltika Kirschner som sa dostal náhodou po kúpe záhradnej chatky, kde bola elektrická prípojka iba sen. Dávno som sa nestretol s takýmto prístupom. Maximálna profesionalita a ochota od obhliadky, cez vypracovanie ponuky, kvalitu práce aj konečný výsledok. Človek odovzdá kľúče a príde na hotové bez akýchkoľvek starostí. Všetko vysvetlené do detailov pri odovzdávaní. O ochote dodatočných dorábok ani nehovorím. Odporúčam každému, kto chce byť energeticky sebestačný alebo odľahčiť svoje náklady elektrinou zadarmo.

  Juraj Pasovsky

 • Profi prístup, pedantná práca, absolútna spokojnosť!

  Peter Bagin

 • Profesionálna práca ,komunikácia ,odbornosť 100 % a celé dielo do detailov premakané s ohladom na bezpečnosť . Odporúčam .Ak niekto potrebuje a zvažuje hľadá profi firmu ,može sa prisť pozrieť ako to má vyzerať inštalácia (showroom) . Ďakujeme

  Marek Laurenčík

 • Skvely pristup, odbornost, vrelo doporucujem

  Michal Skoviera

 • Najodbornejšia spoločnosť na fotovoltiku a elektroinštalácie s akou som sa doteraz na trhu stretol. Absolútne hĺbokvé chápanie systému a celého procesu. Chcel by som vyzdvihnúť znalosti pána Kirschnera, dokáže nájsť riešenie aj na nemožné a pani Kirschnerovú za ľudskosť, ústretovosť a ochotu pomôcť zákazníkom. Toto ich výrazne odlišuje od konkurencie! Ďakujem za celý priebeh, od konzultácie až po inštaláciu fotovoltiky. Bratislava

  Martin Bokor

 • Partia ktorá nám inštalovala fotovoltaiku, odviedla úžasnú procesuálnu prácu. Bolo radosť ich pozorovať pri práci. Dokonca navrhli vylepšenie oproti pôvodnému návrhu. Takže vďaka, odporúčam všetkým, ktorí uvažujú o zadovážení fotovoltaiky.

  Peter Mokrý

 • Peter Markotan

 • Veľmi milí ústretový kolektív hlavne musím podotknúť precíznosť a dôraz do úplnej dokonalosti. Odporúčam všetkým ktorý chcú top kvalitu a spoľahlivosť.

  Ján Bielik

 • Profesionálna práca, komunikácia, odbornosť, všetko podľa dohody – 100%. Vrelo odporúčam, super firma. Vďaka

  sr. Damiána O

Často kladené otázky

Solárne panely, invertor ( menič napätia ), nosná konštrukcia, batérie, elektroinštalačný materiál.

Znížite svoje náklady za energie až do výšky 80%.

Získate obnoviteľnú, nevyčerpateľnú a neznečisťujúcu energiu.

Výrazne znížite dopady zvyšujúcich sa cien energií.

Rýchla návratnosť investície.

Zvýšenie ceny vašej nehnuteľnosti.

Zvýšenie vašej energetickej nezávislosti.

Minimálna údržba, vysoká spoľahlivosť technológie.

Pri rodinných domoch vieme povedať, že sa návratnosť pohybuje v priemere na úrovni 6 až 9 rokov. Pri firemných inštaláciach sa návratnosť blíži k 3 rokom, za predpokladu ceny elektriny na úrovni 230€ / MWh.

Fotovoltické zariadenie bude produkovať značnú energiu aj počas zamračených dní. Výkon zariadenia bude ovplyvnený mierou oblačnosti a množstvom slnečného svetla, ktoré sa k nemu dostane.

Solárne panely sú vyrábané, testované a certifikované tak, aby odolali krupobitiu s priemerom do 25mm pri rýchlosti 23m za sekundu. Poškodenie krupobitím na Slovensku je veľmi nezvyčajný jav.

Solárne panely majú spravidla životnosť 25 a viac rokov. To ale neznamená, že by po tomto čase prestali náhle fungovať. Solárne panely Vám vydržia desaťročia len treba brať do úvahy ich miernu amortizáciu tzn. pokles výkonu.

V prípade On-grid systému zariadenie produkciu zastaví. V prípade Hybridného systému s batériou nám fotovoltické zariadenie aj naďalej napája zálohované obvody. Množstvo zálohovaných obvodov závisí od použitej technológie. Len vybrané značky meničov sú schopné napájať celý dom pri výpadku prúdu.

Pri narastajúcom dopyte automaticky narastá aj počet nespoľahlivých spoločností. Odporúčame overiť si históriu dodávateľa. Uprednostnite pozitívne referencie, spokojnosť iných zákazníkov pred najnižšou cenou. Dodávateľ by mal poskytovať kompletný servis a monitoring zariadenia. Pozor na komponenty s nízkou kvalitou. Inštalácia patrí do rúk odborníkov nakoľko ide o vyhradené technické zariadenie. Overte si spôsob realizácie diela. Montážou služba nekončí.